Ślub Julii i Martina


Julia i Martin to Para, która odwiedziła nasze stoisko na Targach Młodej Pary w Gdańsku. Od razu nawiązaliśmy dobrą relację.

Kilka dni później spotkaliśmy się, aby porozmawiać o ich planach. A było o czym rozmawiać 😉

Julia i Martin na co dzień mieszkają w Niemczech, jednak nie przeszkadzało nam to w ustalaniu szczegółów ich ślubu i wesela.

Ślub odbył się w kościele w Sulęczynie. Ceremonię poprowadził sam biskup – przyjaciel rodziny 😉 Było dużo uśmiechu, dobrego humoru ale również łez wzruszenia..

Przygotowani i wesele w przepięknym Hotelu Kiston.

Bywaliśmy tam wielokrotnie i zdania nie zmieniamy. Przepiękna sala, piękne otoczenie, idealnie nadające się na zdjęcia. Wyskoczyliśmy przy zachodzącym słońcu na chwileczkę na dwór na złapanie kilku ciekawych ujęć.

Sesja plenerowa miała odbyć się w lesie i nad morzem. Tak też zrobiliśmy.

Julia nawet uwieczniła moment, kiedy to Łukasz schodzą z drzewa niefortunnie spadł na ziemię 😉 Na szczęście obyło się bez kontuzji i bez straty w sprzęcie.

Było wesoło 😉

Julio i Martinie – to był cudowny ślub, piękne wesele i super zabawa na sesji.. Życzymy Wam wszystkiego dobrego i do miłego !!

 

 

Jeśli spodobał Wam się tez zarys historii Julii i Martina – to serdecznie zapraszam Was do kontaktu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych planach.

Naciśnijcie poniższy przycisk i umówcie się z nami na spotkanie 😉

Nie zwlekaj ;) Napisz do nas